KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413056
nr 1441 3056
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 60x81cm, yttermått inklusive ram: 74x95cm
Kondition: pannån lös från ram
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:23:59
100 kr
250 kr